Darmowa dostawa od 299 zł PayPo kup teraz zapłać później

Procedura zwrotu

  1. Wypełnij formularz zwrotu. W formularzu podaj wszystkie informacje, abyśmy mogli szybko rozpatrzeć Twoje zgłoszenie.
  2. Spakuj produkty, formularz i dokument potwierdzający zakup. Zabezpiecz wysyłane produkty, aby nie ucierpiały w transporcie. Każde takie zdarzenie skutecznie wydłuży czas rozpatrywania Twojego zgłoszenia.
    Sprawdź, czy zostały spakowane wszystkie produkty, a także formularz zwrotu i dokument (paragon) potwierdzający dokonanie zakupu w naszym sklepie.
  3. Nadaj paczkę. Wyślij produkty na nasz adres CLABRE, ul. Hetmańska 73/78, 35-078 Rzeszów wraz z paragonem i dołączonym formularzem zwrotu.

UWAGA: Podstawą do uznania zwrotu jest paragon. Koniecznie musisz dołączyć ten dokument do przesyłki.

Warunkiem odstąpienia od umowy jest odesłanie nieużywanego, niezniszczonego, oryginalnie zapakowanego towaru wraz z nieoderwanymi metkami, pisemnym oświadczeniem i dowodem zakupu.

W razie pytań skontaktuj się z nami telefonicznie dzwoniąc pod numer +48 668 354 130 lub mailowo pisząc na adres sklep@clabre.com.

Po pozytywnym rozpatrzeniu Twojej sprawy czekaj na zwrot pieniędzy. Poinformujemy Cię o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu, a pieniądze pojawią się na Twoim koncie nie później niż do 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania przesyłki wraz z wymienionymi wyżej dokumentami.

Pamiętaj: Klient będący konsumentem, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia dodatkowych kosztów z wyjątkiem kosztów transportu do Sprzedawcy. Zastrzegamy sobie prawo do nieodbierania paczek pobraniowych.

Formularz zwrotu:
Pobierz i wydrukuj

Procedura reklamacji

W przypadku zakupionego uszkodzonego towaru klient ma prawo odstąpienia od umowy a osoba kupująca może zażądać obniżenie cen towaru lub wymianę na ten sam pełnowartościowy towar. W celu zgłoszenia reklamacji postępuj zgodnie z poniższymi trzema krokami.
  1. Pobierz, wydrukuj i uzupełnij formularz reklamacyjny. W formularzu podaj wszystkie kluczowe informacje, abyśmy mogli szybko rozpatrzeć Twoje zgłoszenie.
  2. Spakuj produkty, formularz i dokument potwierdzający zakup. Zabezpiecz wysyłane produkty, aby nie ucierpiały w transporcie. Każde takie zdarzenie skutecznie wydłuży czas rozpatrywania Twojego zgłoszenia. Sprawdź, czy spakowałeś wszystkie produkty, a także formularz i dokument (paragon/faktura) potwierdzający dokonanie zakupu w naszym sklepie.
  3. Nadaj paczkę. Wyślij produkty na nasz adres CLABRE, ul. Hetmańska 73/78, 35-078 Rzeszów. Do przesyłki koniecznie dołącz dokument potwierdzający zakup w naszym sklepie i formularz reklamacyjny.

UWAGA: Podstawą do uznania reklamacji jest paragon lub faktura. Koniecznie musisz dołączyć ten dokument do przesyłki.

W razie pytań skontaktuj się z nami telefonicznie dzwoniąc pod numer +48 668 354 130 lub mailowo pisząc na adres sklep@clabre.com.

Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji czekaj na nowy produkt. Poinformujemy Cię o pozytywnym rozpatrzeniu Twojej reklamacji, a nowy produkt zostanie wysłany do Ciebie w ciągu 14 dni kalendarzowych, od dnia otrzymania przesyłki wraz z wymienionymi wyżej dokumentami.

Formularz reklamacji:
Pobierz i wydrukuj